اخبارپوشیدنی هاتکنولوژی

ساعت هوشمندی که شارژ را در45 روز ساپورت میکند/فاصله ای فوق العاده با دیگر ساعت های هوشمند

ساعت هوشمندی (smartwatche) که شرکت امازفیت جدیدا رونمایی کرده است قابلیت نگهداری 45 روز شارژ را دارد.
یکی از بزرگ ترین مشکلات و بیشترین شکایت ها نسبت به ساعت های هوشمند کم بودن مدت شارژ این ساعت ها می باشد. بهترین ساعت های هوشمند (smartwatches) بیشتر از 2 روز شارژ را پشتیبانی نمیکنند.اغلب کاربران براین عقیده هستند که از این ساعت ها به عنوان یک گوشی هوشمند بهره ببرند.
شرکت امازفیت با این ساعت هوشمند میتواند قدم بزرگی در زمینه ساعت های هوشمند بردارد.
بیپ که نام این ساعت هیبریدی مباشد دارای صفحه نمایش لمسی 1.28 اینچی، سنسور ضربان قلب اپتیکال، GPSواقعی برای ردیبابی موقعیت مکانی، مقاومت در برابرآب و اطلاع رسانی پشتیبانی از هر دو دستگاه Android و iOS می باشد.
این شرکت میگوید که مقدار شارژاین ساعت هوشمند به 30 روز می رسد تنها برای اطلاعیه های حداقل 45 روزشارژ را پشتیبانی میکند.که مهم ترین ویژگی این ساعت هوشمند می باشد. قیمت این ساعت 99 دلاراعلام شده است که به مراتب کمتر از دیگر ساعت های هوشمند لمسی می باشد.
اما نکته منفی این ساعت هوشمند طراحی ان است که بشتر شبیه به ساعت های اپل و پبل تایم میباشدکه یا انتقاد های زیادی رو به رو است این شرکت هیچ خلاقیتی در طراحی این ساعت به خرج نداده است که تمامیت طراحی آن کپی برداری از ساعت های هوشمند دیگر می باشد;که به شکل مستطیلی و دکمه آن در سمت راست ساعت قرار دارد.البته این ساعت هوشمندفقط برای ردیابی،تناسب اندام و اعلان های اولیه مناسب است از دیگر کاستی های این ساعت نداشتن قابلیت هایی از جمله تماس، دریافت یا ارسال پیامک و فضای مجازی می باشد.
این ساعت هوشمند در حال حاظر به رنگ های سیاه و سفید در دسترس است و انتظار می رود تا پایان ماه مارس 2018 رنگ های قرمزوسبزهم وارد بازار شود.

برچسب ها

نوشته های مشابه

1 thought on “ساعت هوشمندی که شارژ را در45 روز ساپورت میکند/فاصله ای فوق العاده با دیگر ساعت های هوشمند”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید

بستن
بستن